bedava oyunlar1

18 Tekerlekli Tır 3 18 Tekerlekli Tır 3 18 tekerlekli tır şoförlüğü yaptığınız bu oyunda size verilen görevleri yerine getirin. Bunu yaparken kullandığınız tıra ve insanlara zarar vermemelisin. Daha fazla puan için hızlı olmalısın. Fren için boşluk, harita için M, tırı kullanmak için yön tuşlarını kullanıyoruz. İyi eğlenceler.

53. Bölge 53. Bölge 53. Bölge aksiyon oyunumuza başlamak için Play ve Continue ikonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aksiyon oyunumuzda, hedefte saldırgan zombiler var. 53. bölgeyi temizlemek sizin elinizde ve bunu başarmak için elemanımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendirin, 1,2,3,4,5,6 tuşları ile de silah değişimi yapın, Space tuşu ile şarjör değiştirin. Mouse ile saldırgan zombilere hedef alın ve mouse sol tuş ile de silahınızı ateşleyip onları yok edin. Aksiyon oyunlarının kaynağı silahoyunlari.org dan ayrılmayın.

A Takımı A Takımı A Takımı oyununda Help ikonunda tuşlar açıklanmış ama kısaca bende yazayım. W,A,S,Dyönlendirme tuşları, 1,2,3,4 silah değiştirme tuşları, mouse ile hedef alıp mouse sol tuşu ile ateş ediyorsunuz. Bu oyunu beğeneceğinize eminim.

Arthur Kate Uyandırma Arthur Kate Uyandırma Oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayacaksınız. Arthur Kate Uyandırma oyunumuzda yapmanız gereken kate yi uyandırmadan suyun olduğu bölmeye ulaşmak olacak. Bölüm içerisinde 10 hakkınız olacak. Haklarınızı ne kadar az kullanırsanız o kadar çok puan kazanırsınız ve kahramanımızı güzel uykusundan uyandırmamış olacaksınız. Kate yi uyandırdığınızda ağlamaya başlıyor. Oyunu mouse ile oynayacaksınız.

Ateş ve Su 1 Ateş ve Su 1 Ateş ile Suyun mücadelesi çok güzel

Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Balon patlatma yarışı Göreviniz karakterinizin diğer karakterden daha kısa sürede balonunu şişirip patlatmaya çalışmaktır. Oyun yüklendikten sonra dilinizi seçip 1 player ya da 2 player butonlarına basıp oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol etmek için enter butonuna basıp balonları şişirmek için çalışıyorsunuz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Bana Herşey Yakışır Bana Herşey Yakışır Bana Herşey Yakışır Güzeller güzeli sarışın kıza ne giyse yakışıyor. Oda da bulunan en uyumlu giysileri giydirerek aşağıdaki puanlama sistemini 100e tamamlayın. Modaya uygun giysileri seçip renk uyumunu yakalayabilirseniz bu oyunu başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Barbie bak ve iyileştir Barbie bak ve iyileştir templerun1.org iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 Araba Ben 10 Araba iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 Ateş Adam Ben 10 Ateş Adam iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 Matematik Yarışı Ben 10 Matematik Yarışı iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 Ninja Ben 10 Ninja iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 Süper Pilot Ben 10 Süper Pilot iyi eğlenceler diler arkadaşlar :)

Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme Ben 10 taksi sürme erkeklerin sevdiği çizgi film karakteri ben 10 ile taksiyi sürerken ters çevirmemeye dikkat ediniz. Yoksa oyuna yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Taksini hareket ettiremezseniz sağ üst köşedeki tekrar oyna işaretine basarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Taksi sürme oyunu ile bütün seviyeleri geçerek oyunu en yüksek puanla bitirebilirsiniz.

Ben 10 Traktörü Ben 10 Traktörü ben 10 ile çiftlik yolunda traktörü ile ilerlemeye ne dersiniz? oyunu yön tuşları ile oynayın ben 10 ile engebeli yolda traktörü başarı ile sürüp çiftliğe vaktinde varın ve oyunu tamamlayın. Sitemiz iyi eğlenceler diler.