Sinirli Dondurma

Sinirli Dondurma oyunu 3343 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları Beceri Oyunları İki Kişilik Oyunlar

Sinirli Dondurma Sinirli Dondurma ; Sinirli Dondurmalar ile sizde tüm herşeyi toplayın ve bölümleri geçin

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sinirli Dondurma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Benzer Oyunlar

Sinirli Sürücü Sinirli Sürücü Sinirli sürücü oyunumuzda sinirlenmiş şoför ile arabayı kontrol etmesi zor olan oyunumuzda arabayı kontrol ederek bazı seviyelerde rakiplerinizle kıyasıya yarışmalısınız. Bazı seviyelerde ise belirlenen miktarda cisimleri toplayarak bir sonraki seviyelere ilerlemelisiniz. Aracınızın kontrolünü Yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz. Seviyelerde yoğun trafikte arabanızı kontrol etmek zorundasınız. Karşıdan gelen ve önünüzdeki arabalara çarpıp kaza yapmadan ilerlemelisiniz. Kaza yaparsanız oyunumuza yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklenmesi tamamlandığında CONTINUE butonuna basarak oyunun ana menüsüne ilerleyebilirsiniz. Oyunun ana menüsünde bulunan butonlardan CAREER butonuna basarak pist seçme menüsüne ilerleyebilirsiniz. Pist seçme menüsünden pisti seçerek bir sonraki pencereye ilerleyebilirsiniz. Bir sonraki pencerede simgenizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Sinirli Dondurma Sinirli Dondurma Sinirli Dondurmalar ile sizde tüm herşeyi toplayın ve bölümleri geçin

Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Sinirli ateş ve su Ateş ve suyu mouseniz ile fırlatarak bölüm içerisindeki ateş ve su canavarlarına çarpmalarını sağlayınız. Bölüm içerisinde 10 adet atış yapma hakkınız bulunuyor. Haklarınızı tüketmeden önce tüm canavarları yok etmelisiniz. Oynadığınız bölümü başarılı bir şekilde tamamlayıp yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Kiraz Dondurma Kiraz Dondurma Kiraz Dondurma Size verilen dondurma malzelerini sırasına göre düzgün bir şekilde kullanarak dondurmayı dolaba koymalı ve dondurmalısınız. Daha sonra ise çıkarıp süsleyebilirsiniz.

Kakaolu Dondurma Kakaolu Dondurma Kakaolu Dondurma Bu oyunda enfes bir kakaolu dondurma sandviç yapmaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken yönergeleri takip etmek.

Dondurmalı Pasta Dondurmalı Pasta Dondurmalı Pasta Sara ile mutfakta nefis bir dondurmalı pasta yapmak için talimatları yerine getirin.

Dondurmacı Kayu Dondurmacı Kayu iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Dondurma Yapımı Dondurma Yapımı Oyunumuzda sizden kendi imkanlarınızla evinizde dondurma yapmanız isteniyor. Sol alt köşede gösterilen malzemeleri sırasıyla temin ederek ve işlemleri uygulayarak oyunumuzda devam edebilirsiniz. Oyundaki tüm kontrolleri Mouse kullanarak sağlayabilirsiniz. Dondurma yapımı zahmetli bir iştir. Bütün malzemeleri hazırlayarak gösterilen adımları doğru bir şekilde uygulamalısınız. Dondurmanız tamamlandığında tabağa hazırlayarak süsleyip servise hazır hale getirerek dondurmayı tadan juri üyelerinden aldığınız puanlarla oyunumuzda en yüksek seviyeye ulaşabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Oyunun yüklemesi tamamlandığında PLAY butonuna basarak oyunumuza direk olarak başlayabilirsiniz.